Ar tai saugu?
Mūsų produktai yra šimtu procentų patikrinti ir saugūs bei pilnai atitinkantys ES teisės aktų keliamus reikalavimus.  Peroksidas gali stipriai pakenkti Jūsų dantims bei dantenoms, sukelti dantų jautrumą ir pažeisti minkštuosius audinius ir emalį. Mūsų naudojami geliai yra be peroksido ir neturi jokio šalutinio poveikio.
Kiek išbals mano dantys?
Jūsų dantys po procedūros bus baltesni 2-9 tonais. Kiekvieno žmogaus anatomija yra unikali, todėl skirtingai reaguoja į procedūrą. Maksimalus galimas rezultatas yra 9 tonais baltesni dantys, minimalus – 2 tonais. Tačiau statistiškai, dažniausiai pasiekiamas 5-6 tonų baltumas. Meniu skiltyje „Procedūra“ rasite „PRIEŠ“ ir „PO“ nuotraukas.

Ar visiems galima atlikti šią procedūrą?
Dantų balinimas nerekomenduojamas nėščioms, maitinančioms moterims ir vaikams iki 14 metų.  Tai nereiškia, kad produktai yra nesaugūs, jų saugumas yra pilnai ištirtas ir patvirtintas suaugusiems žmonėms, tačiau vaisiui ir kūdikiams reikalinga ypatinga priežiūra ir saugumas.
Ar išbals mano karūnėlės ir dirbtiniai dantys?
Mūsų dantų balinimo technologija efektyviausiai balina natūralius dantis. Tačiau dirbtiniai dantys ir karūnėlės po procedūros atgaus buvusią originalią spalvą.
Kiek laiko mano dantys išliks baltesni?
Baltesni dantys turėtų išlikti 1-2 metus. Tačiau tai labai priklauso nuo Jūsų gyvenimo būdo ir burnos higienos. Dėl procedūros saugumo ją galima kartoti ir dažniau. Be to, dantų baltumą galima palaikyti ir priemonėmis, skirtomis namų naudojimui.
Ar tai skausminga?
Kadangi mūsų naudojamuose produktuose nėra peroksido, nejausite nei skausmo procedūros metu, nei dantų jautrumo po procedūros.